Pass-tell


Pass-tell – Pracownia Projektowa – wnętrza.

Nazywam się Dorota Ziąbka i jestem właścicielką passtellowej pracowni, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, projektantką z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz.

Czym jest Pass-tell?

Projekty wnętrz, jakie przedstawiam na tej stronie to efekt ostatnich lat pracy. Zostały stworzone w oparciu o nieszablonowe i kreatywne podejście do Klienta, zrozumienie jego potrzeb oraz jego preferencji stylistycznych.

Przy projektowaniu nie ograniczam się w stylistyce, choć na pewno najbliższe są mi style minimalistyczny i skandynawski. Uważam jednak, że przestawienie myślenia przestrzennego na inne tory nie pozwala na popadanie w rutynę. Także dyskretne łączenie stylistyk i balansowanie między nimi daje czasem interesujące efekty i sprzyja stworzeniu nietuzinkowej przestrzeni.

Pass-tell obserwując rynek wyposażenia wnętrz, ciągle uzupełnia listę renomowanych, sprawdzonych producentów, salonów sprzedaży i firm wykonawczych. Listę taką przekazuję Inwestorom po to, by zapewnić im możliwość sprawnego i beztresowego zrealizowania projektu wnętrz. Pracownia Projektowa Pass-tell to także bogata biblioteka wiedzy o współczesnych wnętrzach, o materiałach dekoracyjnych, meblach, elementach armatury, oświetleniu, wiedzy o ergonomii i wpływie kolorystyki na dobre samopoczucie w danym wnętrzu. Jest to wiedza stale pogłębiana przez udziały w licznych konferencjach i szkoleniach. Bez spełnienia powyższych warunków nie wyobrażam sobie pracy nad aranżacją wnętrz domu, projektem mieszkania, miejsca pracy, czy rekreacji.

Pragnę w tym miejscu bardzo gorąco podziękować moim dotychczasowym Klientom, za ustne przekazywanie referencji. Chroniąc prywatność osób, którym projektowałam domy, czy mieszkania zdecydowałam się nie zamieszczać ich referencji na stronie Pass-tell. Wszystkie zgromadzone tu projekty wnętrz prywatnych, projekty wnętrz biurowych oraz innych wnętrz komercyjnych, powstały dzięki bardzo dobrym relacjom z Klientami i także przy ich dużym wkładzie pracy. Moi dotychczasowi Klienci zawsze chętnie współpracowali przy tworzeniu wizji swoich wnętrz i nigdy nie brakowało im cierpliwości, by obejrzeć i przedyskutować materiały jakie im przesyłałam. Zawsze też byli chętni poświęcać czas na oglądaniu proponowanych detali na żywo.

Tym właśnie jest Pass-tell.

Zapraszam do skorzystania z oferty pracowni Pass-tell – Dorota Ziąbka.